СТУДЕНТСЬКА ВЕСНА – 2017

25 квітня студенти нашого технікуму взяли участь у міському фестивалі, який об’єднує студентство у єдиному пориві творчості, активності та відповідальності за своє майбутнє – фестивалі «Студентська весна – 2017»!

Усі команди, незважаючи на різний стаж участі в «Студвесні», намагалися викластися «на всі сто». Добре підготовлені команди своїм гумором викликали посмішки та сміх у глядачів, і всі виступи проходили під бурхливі оплески залу.

Цього року наш навчальний заклад представив до уваги журі та глядачів, гостей фестивалю 7 номерів. Зокрема, ІІ місце в номінації «Художнє читання» посіли Забара Дмитро та Волкова Надія, ІІ місце в номінації «Оригінальний жанр» посіли Дуброва Денис та Дмитрук Станіслав, ІІІ місце у номінації «Народний вокал» виборола Романчук Вікторія.

Ми пишаємося нашими студентами, які в черговий раз продемонстрували свою творчу майстерність.