Лабораторія Випробування матеріалів

В лабораторії випробування матеріалів  проводяться практичні та лабораторні заняття з дисципліни  «Будівельне матеріалознавство».
   Ця дисципліна є базою для студентів, що навчаються за спеціальністю "Будівництво та експлуатація будівель і споруд". Опорні знання для вивчення дисципліни студенти одержують після вивчення фізики, хімії, математики, історії.
   Учбову лабораторію оснащено необхідними матеріалами і приладами, для визначення властивостей будівельних матеріалів та виробів.
   Заняття в лабораторії випробування матеріалів сприяють підвищенню якості підготовки  молодших спеціалістів через залучення студентів до виконання дослідних робіт, під час яких вони набувають знання з основ виробництва будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, їх властивостей, марок, застосування в будівництві.