212 – Кабінет психології і соціології

   Кабінет психології і соціології організований у 2006 році викладачем вищої категорії Васьковською Світланою Іванівною. Керівник кабінету забезпечує проведення теоретичних занять з загальної вікової і соціальної психології, заняття з соціології та соціальних дисциплін. Слухачі аудиторії – студенти II, III і IV курсів спеціальностей “Професійна освіта”, “Економіка підприємства”, “Фінанси і кредит”, “Розробка програмного забезпечення ” і “Соціална робота”.

   Знаходиться кабінет на другому поверсі навчального корпусу під номером 212.

   Кабінет оснащений відповідним обладнанням: схеми, таблиці, рекомендації, новітня література. Велика увага приділена комфорту, кольоровій гамі, щоб створити і поєднати гармонію душі і бажання активно творчо працювати для поліпшення психологічної культури, релаксації, готовності пізнавати себе і світ.

   В кабінеті є можливість поліпшити процес засвоєння нового матеріалу, попрацювати над самостійними, індивідуальними, творчими  завданнями з предметів, які виходять за межі вивчення програмного матеріалу.

   Під час проведення лекційних і семінарських занять викладач, керівник кабінету Васьковська С.І. в центрі уваги ставить особистість студента, його самодостатність, потенційні можливості, активну життєву позицію. Основою міжособистісних стосунків між викладачем і студентами є гуманні відносини з метою повноцінної підготовки до життя у суспільстві з новим соціально-економічним укладом: психологічно-педагогічним і соціально-дисциплінарним.

Контактні дані

Україна, Сумська область, місто Конотоп, вул. М.Немолота, 12

  • Факс: 8 (05447) 2-62-52
  • Директор: 2-34-30
  • Поштовий індекс: 41600
  • E-mail: knkipt@sm.ukrtel.net
Top