Кабінети економічних дисциплін

Кабінет економічних дисциплін  є матеріальною базою і місцем проведення навчальних занять, а також методичним центром з організації і проведення всіх видів навчальної і виховної роботи з економічних дисциплін. Особлива увага приділена наочній пропаганді рішень уряду з питань реформування економіки. Кабінет економічних дисциплін (завідуюча кабінетом Бащук Лілія Володимирівна) укомплектований підручниками, навчальними посібниками, довідниками для курсового проектування, навчально-методичними комплексами з економічних дисциплін. При кабінеті працює економічний гурток, учасники якого здійснюють науково-дослідну роботу і приймають участь в регіональних конкурсах, олімпіадах і наукових конференціях з економіки Активну участь в роботі кабінетів циклової комісії економічних дисциплін приймають молоді викладачі Попович Ольга Іванівна і Совгир Людмила Миколаївна. Совгир Л.М. на достатньо високому науково-методичному рівні організувала самостійну роботу студентів у кабінетах у позаурочний час. Самостійність у здобутті знань передбачає оволодіння складними вміннями і навичками, пізнавальну і розумову активність, здатність до творчості.

Попович О.І у своїй роботі з студентами систематично використовує реальну економічну документацію промислових підприємств міста і району, що дає можливість максимально наблизити навчання до умов господарювання реального виробництва.

Молоді викладачі ведуть активну профорієнтаційну роботу з абітурієнтами.