Кабінет будівельних дисциплін

Кабінет будівельних дисциплін  прилаштований для   проведення  лекційних та практичних занять  та  для виконання студентами курсових робіт і проектів,  також в ньому проводиться гурткова робота в позаурочний час.Кабінет оснащено моделями, макетами, планшетами, тематичними плакатами, відповідними наочностями, що допомагає  майбутнім будівельникам   оволодівати знаннями,  розвивати та поглиблювати свої вміння та навички під керівництвом досвідчених викладачів. Макети будівель, довідкові матеріали, тощо знаходяться при кабінеті у вільному доступі. До виготовлення основної маси макетів, планшетів, конструктивних вузлів, які знаходяться у використанні в предметних аудиторіях залучаються студенти-гуртківці. Їх діяльність спрямовують керівники гуртків технічної творчості.