Кабінет обліково-фінансових дисциплін

   Кабінет обліково-фінансових дисциплін (завідуючий кабінетом Гланц Н.В.) є матеріальною базою і місцем проведення навчальних занять, а також методичним центром з організації і проведення всіх видів навчальної, виховної роботи.

   При кабінеті створено фінансово-економічний гурток, учаники якого пишуть реферати, здійснюють науково-дослідну роботу і приймають участь в регіональних конкурсах, олімпіадах, наукових конференціях. І досягають успіхів.

   Однією з перших отримала сертифікат Йотка Тетяна – учасниця ІІ Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України», що відбувся у квітну 2008 р. в Банківській академії (м. Суми), та учасниця науково-методичної конференції (секція економіка та управління), яка провела засідання 6 травня 2008р. в інституті КІ СумДУ.Роспутько Ю. – учасниця обласної оліспіади з дисципліни «Бухгалтерський облік» серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Сумської області, яка відбулася 22 травня 2008р. та учасниця науково-методичної конференції (секція економіка та управління), яка провела засідання 6 травня 2008 р. в інституті СумДУ.Учасники науково-методичної конференції КІ Сум ДУ секція «Економіка та управління» Хижняк О.В. та Бандаренко О.С. 27 квітня 2010р.

 

Галерея зображень

Контактні дані

Україна, Сумська область, місто Конотоп, вул. М.Немолота, 12

  • Факс: 8 (05447) 2-62-52
  • Директор: 2-34-30
  • Поштовий індекс: 41600
  • E-mail: knkipt@sm.ukrtel.net
Top