18 травня 2017 року при Конотопському інституті Сум Ду відбулася Науково-методична конференція викладачів, співробітників і студентів.

 

Диплом за участь в II турі олімпіади з фізики

55      Дипломом нагороджений студент Дуброва Денис за участь в II турі олімпіади з фізики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Сумської області.

Диплом за участь в II турі олімпіади з фізики

44      Дипломом нагороджений студент Яценко Сергій за участь в II турі олімпіади з фізики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Сумської області.

Диплом за участь в II турі Всеукраїнської олімпіади з математики

33      Дипломом нагороджена студентка Горбач Вікторія за участь в II турі Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Диплом за участь в ІХ обласному конкурсі студентських пошуково-краєзнавчих проектів

22      Дипломом нагороджені студентки Будахіна Дарина та Дмитренко Алла за участь в ІХ обласному конкурсі студентських пошуково-краєзнавчих проектів "Історія - це поруч..." серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Сумської області в номінації "Слава та гордість рідного краю".

ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з математики

     Дипломом нагороджений студент Мищенко Максим Олександрович за зайняте ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І - ІІ рівня акредетації.

Грамота за участь в номінації «Народний вокал» (соло)

     Грамотою нагороджена Чмуневич Карина за участь в номінації  «Народний вокал» (соло)  міського фестивалю молодіжної творчості "Студентська весна - 2017".

Грамота за участь в номінації "Естрадний вокал" (малі форми)

 

   Грамотою нагороджені Іванов Ростислав та Гузь Вадим за участь в номінації "Естрадний вокал" (малі форми) міського фестивалю молодіжної творчості "Студентська весна - 2017".

ІІ місце в номінації "Оригінальний жанр"

 

   "Блогери" Дуброва Денис та Дмитрук Станіслав посіли ІІ місце в номінації «Оригінальний жанр» міського фестивалю молодіжної творчості "Студентська весна - 2017".

ІІІ місце в номінації "Театральне мистецтво" (художнє читання)

     Забара Дмитро та Волкова Надія зайняли ІІІ місце в номінації "Театральне мистецтво" (художнє читання) міського фестивалю молодіжної творчості "Студентська весна - 2017".

Контактні дані

Україна, Сумська область, місто Конотоп, вул. М.Немолота, 12

  • Факс: 8 (05447) 2-62-52
  • Директор: 2-34-30
  • Поштовий індекс: 41600
  • E-mail: knkipt@sm.ukrtel.net
Яндекс.Метрика
Top