«Тепло сердець»

3.06.2015У перший день літа в багатьох країнах світу  відзначається Міжнародний день захисту дітей, як одне з найдавніших міжнародних свят.

Напередодні  свята  в Індустріально – педагогічному технікумі КІСумДУ пройшла благодійна акція «Тепло сердець», метою якої був збір одягу, канцелярського приладдя: зошитів, кольорових олівців та фломастерів, іграшок, розмальовок та дитячих книжок.

У рамках цього свята, 28 травня 2015 р., студенти технікуму  під керівництвом викладача соціальних дисциплін Лобурцової О.О. відвідали благодійний фонд «Відень» та передали зібрані речі жінкам, які потрапили в складні життєві обставини та дітям-переселенцям.

29 травня 2015 р. до Конотопського дитячого будинку - інтернату з вадами фізичного та розумового розвитку  студентами нашого закладу були передані солодощі, іграшки, розмальовки. Своє музичне вітання дітям подарувала студентка технікуму Шевченко Ганна.

Щаслива днина.

Сонце пестить небеса.

В центрі всесвіту –ДИТИНА-

Цвіт життя, його краса.

Нехай же щирий сміх дитячий

Над Україною луна!

Нехай в цей день ніхто не плаче,

Бажаєм щастя вам й добра!

Матеріал підготувала  О.О.Лобурцова